Odchovanec Albrechtic Vladimír Neuman má za sebou sraz v jednadvacítce

První a zároveň poslední sraz reprezentační jednadvacítky před vstupem do kvalifikace o EURO 2023 se konal v Hluboké nad Vltavou.

Mezi šestadvaceti nominovanými byli i čtyři gólmani – a jedním z nich byl i Matěj Kovář, který patří jednomu z nejslavnějších týmů světa Manchesteru United. Takovou konkurenci má náš odchovanec Vladimír Neuman, který si o nominaci řekl svými výkony během celé prvoligové sezóny.

Trenér Karel Krejčí se svým realizačním týmem naplánoval svým svěřencům během čtyř dnů čtyři tréninkové jednotky a poslední den byl v plánu zkrácený modelový zápas na 2×30 minut.

V již zmíněném modelovém zápase nastoupil v týmu v bílé sadě dresů. A právě tento tým porazil „zelené“ 3:0. Náš odchovanec Vladimír Neuman odchytal první poločas! Po čtvrtečním zápase byl kemp ukončen a fotbalisté se rozjeli na dovolenou.

Zdroj foto: fotbal.cz