Uskutečnil se tréninkový zápas nově vznikajícího dorosteneckého týmů

V sobotu 22. května odpoledne se uskutečnil tréninkový zápas nově vznikajícího dorosteneckého týmů. Kluci si zahráli na hlavním hřišti, vyzkoušeli zbrusu nové dresy určené pro tuto kategorii a bylo se opravdu na co dívat. Obnovení dorosteneckého týmu je pro tuto sezónu v našem klubu prioritou.

„Trenéři, kteří tomuto tréninkovému utkání přihlíželi, se shodli, že tento tým má svou kvalitu a hlavně to jsou kluci, kteří mají fotbalové myšlení a chtějí hrát hezký kombinační fotbal. Většina kluků se nebála prosadit také individuálně, což je taky velice pozitivní. Co se tyče nasazení nám toto utkání připadalo spíš jako mistrovské než poznávací či úvodní,“ řekl šéftrenér mládeže Baníku Lukáš Hawlasek.

Stále jsme ve fázi budování týmu, ale pevně věříme, že tento rok se to opravdu podaří a my budeme mít konečně vysněnou spojku mezi mládežnickými týmy a mužským A – týmem.