Zemřel Franciszek Palowski

Franciszek Palowski  (83 let)     † 29.1.2021

Vážení sportovní přátelé,

29.1.2021 nás bohužel zasáhla smutná zpráva o úmrtí našeho dlouholetého hráče a funkcionáře p. Franciszka Palowského.

Pan Franciszek Palowski stál v roce 1961 u zrodu našeho klubu a byl jedním z prvních hráčů našeho družstva mužů. Od začátku byl základní oporou nově vznikajícího družstva a je i na historicky první fotografii našeho klubu. Po ukončení sportovní kariéry zůstal klubu věrný a působil dál jako funkcionář klubu. Po odstoupení z funkcí ve výboru dál pomáhal při údržbě sportovního areálu a jezdil při výpomocných pracích s klubovým traktorem. V posledních letech, kdy mu už zdravotní stav nedovolil práce na hřišti, pravidelně navštěvoval zápasy, aby podpořil naše družstvo v mistrovských i přátelských utkáních. Koncem roku 2020 se jeho stav zhoršil natolik, že už zůstal upoutaný na lůžku. Zemřel 29.1.2021 ve věku 83 let.

Věříme, že navždy zůstane v srdcích všech fanoušků našeho klubu.

Pohřeb se bude konat v pátek, 5.2.2021 v úzkém rodinném kruhu z katolického kostela v Albrechticích.

Fotografie prvního družstva mužů z roku 1961

Franciszek Palowski stojí druhý zleva.