Tréninky i zápasy proběhnou bez účasti diváků i rodičů

Vzhledem k vývoji pandemie začal na území ČR od 5.10. 2020 platit nouzový stav, jenž sebou nese řadu omezení. Jedním z nich je absence diváků na trénincích či zápasech A mužstva i všech mládežnických oddílů FK Baník Albrechtice. Muži budou před prázdným hledištěm hrát minimálně utkání ve Starém Městě. Z utkání A mužstva mužů se vám pokusíme přinést co nejrychlejší informace a samozřejmě podrobnou reportáž.

Bez opory rodičů a příznivců se budou muset obejít rovněž zápasy či turnaje všech mládežnických kategorií. Rodiče zároveň prosíme, aby zákaz vstupu respektovali také u tréninkových jednotek svých ratolestí. Opatření byla vyhlášena na dva týdny, tedy do 18. října. Doufáme, že se situace brzy zlepší a budeme si opět moci užít fotbalu. O dalším vývoji či případných omezeních vás budeme průběžně informovat.

Věříme, že mužům i dětem budete fandit alespoň na dálku, a společně tuto těžkou situaci zvládneme.

FK Baník Albrechtice, z. s.