Předposlední zápas v přípravě proti Loukám

Čtvrtá zkouška v letní přípravě je před týmem kouče Dušana Kohúta. Ve středu 5. srpna od 17.30 hodin změří síly s okresním týmem TJ Lokomotiva Louky na vlastním hřišti v areálu FK Baník Albrechtice.

Předposlední zkouška v letní přípravě před úvodním utkáním nového soutěžního ročníku v Libhošťi čeká na Baníkovce. Baníkovci měli minulý víkend volno, když utkání s Interem Petrovice bylo zrušeno.

Albrechtičtí na úvod přípravy v sobotu 11. července vyhráli na hřišti Lučiny výsledkem 3:5, poté ve středu vyhráli ve Staříči výsledkem 2:7 a v posledním dosavadním odehraném přípravném utkání remizovali se Starou Bělou výsledkem 2:2. Tentokrát čeká Baníkovce tým z Okresního přeboru Karviná, a to tým – TJ Lokomotiva Louky.

Louky odehrály v letní přípravě prozatím čtyři přípravná utkání. Všechny čtyři přípravná utkání Louky prohrály, a to nejdříve s týmem Věřňovic (2:12), Interem Petrovice (0:5), v Horní Suché (1:5) a doma s týmem Tošanovic výsledkem 1:2.

Přípravné utkání FK Baník Albrechtice – TJ Lokomotiva Louky startuje ve středu 5. srpna od 17:30 hodin ve fotbalovém areálu FK Baník Albrechtice. Přijďte naše hráče podpořit a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na novou sezónu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *