Starší přípravka v plném proudu

O víkendu si starší přípravka zahrála s FC Vítkovice 1919 a v úterý 19. května k nám zavítal trenér Grassroots OFS Karviná.

FK Baník Albrechtice U11+U10 – FC Vítkovice U12 5:7

Moc hezké utkání, kdy naši kluci se teprve připravují na přesun k žákům a po velmi dlouhé době opět nastoupili v sestavě 7 + 1, proti velmi kvalitnímu týmu. Byli jsme doplněni o trojici borců z Baníku Ostrava, kteří přijali naše pozvání a vyztužili naše řady. Modelové utkání na tři poločasy kvitovali i trenéři Vítkovic a pochválili všechny kluky za výborný výkon a bojovnost.

V úterý 19. května si užili hráči starší přípravky báječný trénink, ve společnosti Grassroots trenéra OFS Karviná, Ondry Hanzela. Ukázal náším klukům spoustu hezkých cvičení a děti měly velkou radost. Na závěr nechyběl samozřejmě fotbálek a společné foto. Děkujeme a budeme se zase těšit na další návštěvu.

Už ve středu 20. května čeká starší přípravku zápas s MFK Havířov na jejich stadionu.