Na závěr přípravy vítězství, Baník Albrechtice – FC Ostrava-Jih 8:2

Baník v sobotu 7. března odehrál poslední přípravné utkání v rámci zimní přípravy, a to v pořadí již šesté. Baník se tentokrát představil po Třinci opět na umělé trávě v Horní Suché, kde se střetl s týmem FC Ostrava – Jih, hrající 1.B třídu skupiny B. A v tomto posledním šestém přípravném utkání v zimní přípravě si Baník připsal vysokou výhru výsledkem 8:2, když poločasový stav byl 1:1.

FK Baník Albrechtice – FC Ostrava-Jih 8:2 (1:1)

A mužstvo Baníku sehrálo poslední přípravné utkání v rámci zimní přípravy. Na závěr přípravy na umělé trávě v Horní Suché svěřenci trenéra Baníku Radka Nešpora porazili tým FC Ostrava – Jih, hrající 1.B třídu skupiny B vysokým a zaslouženým výsledkem 8:2, když poločasový stav byl nerozhodný 1:1, a to Baník ještě zahodil několik velkých šanci, a to hlavně v prvním poločase.

Branky Baníku: Szmek Erik 2, Kociolek Jan 2, Chumchal Antonín 2, Dorozlo David, Žyla Marcin