Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Digitalizace členství FAČR

FAČR

Digitalizace členství FAČR

Přinášíme informace od Fotbalové Asociace České republiky ohledně členství. Všechny nové informace pro všechny členy klubu, nebo jejich rodiče najdete níže v článku. Jedná se o aktuálně probíhající digitalizaci členství.

Dbejte, prosím, zvýšené pozornosti aktuálně probíhající digitalizaci členství, vše potřebné se podrobně dozvíte na stránkách Členství.Fotbal.cz – klikněte ZDE

Do kdy se musí e-maily všech členů (hráčů) zadávat?

Nejzazším termínem pro zadání a potvrzení e-mailové adresy je – 15. březen 2020.

Co se stane, že svou e-mailovou adresu nechci dávat, nebo ji nemám?

Na vše máte čas do 15. března – případné vytvoření elektronické schránky např. na Seznamu nebo Google trvá asi 2 minuty. O tom se můžete přesvědčit v našich návodech.

Nedodáním e-mailu v uvedeném termínu se však vystavíte hrozbě zákazu startu v soutěžích organizovaných FAČR.

Jak mají postupovat dětí a mladiství pod věkovou hranicí 18 let?

Pokud si děti a mladiství do 18 let, resp. jejich rodiče, nepřejí zadávat svůj e-mail, administrátoři vyplní e-mail za jejich rodiče či zákonné zástupce – v případě, že mají více dětí a chtějí zadávat pouze jednu adresu, tak i na tuto možnost je systém připraven.

Kdo může e-maily zadávat?

E-mailové adresy může zadávat administrátor klubu i každý člen asociace zvlášť (viz odpověď výše). Potvrzení adresy pak provádí každý člen zvlášť.

V případě nějakých dotazů kontaktujte sekretáře klubu p. Guňku na tel. 723502906 nebo e-mail: gustav.gunka@seznam.cz.