Digitalizace členství FAČR

FAČR

Digitalizace členství FAČR

Přinášíme informace od Fotbalové Asociace České republiky ohledně členství. Všechny nové informace pro všechny členy klubu, nebo jejich rodiče najdete níže v článku. Jedná se o aktuálně probíhající digitalizaci členství.

Dbejte, prosím, zvýšené pozornosti aktuálně probíhající digitalizaci členství, vše potřebné se podrobně dozvíte na stránkách Členství.Fotbal.cz – klikněte ZDE

Do kdy se musí e-maily všech členů (hráčů) zadávat?

Nejzazším termínem pro zadání a potvrzení e-mailové adresy je – 15. březen 2020.

Co se stane, že svou e-mailovou adresu nechci dávat, nebo ji nemám?

Na vše máte čas do 15. března – případné vytvoření elektronické schránky např. na Seznamu nebo Google trvá asi 2 minuty. O tom se můžete přesvědčit v našich návodech.

Nedodáním e-mailu v uvedeném termínu se však vystavíte hrozbě zákazu startu v soutěžích organizovaných FAČR.

Jak mají postupovat dětí a mladiství pod věkovou hranicí 18 let?

Pokud si děti a mladiství do 18 let, resp. jejich rodiče, nepřejí zadávat svůj e-mail, administrátoři vyplní e-mail za jejich rodiče či zákonné zástupce – v případě, že mají více dětí a chtějí zadávat pouze jednu adresu, tak i na tuto možnost je systém připraven.

Kdo může e-maily zadávat?

E-mailové adresy může zadávat administrátor klubu i každý člen asociace zvlášť (viz odpověď výše). Potvrzení adresy pak provádí každý člen zvlášť.

V případě nějakých dotazů kontaktujte sekretáře klubu p. Guňku na tel. 723502906 nebo e-mail: gustav.gunka@seznam.cz.