Podzimní Superman – brankář Gabin Laurenčík!

Hned 21 fotbalistů zasáhlo do třinácti kol podzimní části 1.A třídy skupiny B. Železným mužem či Supermanem je brankář Gabin Laurenčík, který odehrál respektivě odchytal všechny zápasy bez vystřídání!

Z naší statistiky vyplývá několik zajímavostí. Čtyři borci nastoupili do všech zápasů – Gabin Laurenčík, Michal Kvapil, Daniel Žyla a Lukáš Vagner. Ale pouze brankář Laurenčík odehrál respektivě odchytal ve všech zápasech celou porci devadesáti minut.

Čtveřice fotbalistů navíc pokořila tisícovku odehraných minut – Gabin Laurenčík, Michal Kvapil, Daniel Žyla a Petr Kubiena. Před vlastními fanoušky nechyběla ani jednou sedmice Gabin Laurenčík, Michal Kvapil, Daniel Žyla, Lukáš Vagner, Marcin Žyla, Jindřich Klus a Tomáš Izaiáš.

Ve všech utkáních na hřištích soupeřů pak nechyběla ani jednou šestice Gabin Laurenčík, Michal Kvapil, Daniel Žyla, Lukáš Vagner, Petr Kubiena a Antonín Chumchal. Podrobnosti o všech dalších hráčích naleznete níže.

Celkem odehraných minut (max. 1170)

1170 – Laurenčík Gabin, 1039 – Kvapil Michal, Žyla Daniel, 1035 – Kubiena Petr, 980 – Vagner Lukáš, 905 – Chumchal Antonín, 856 – Kociolek Jakub, 835 – Klus Jindřich, 811 – Izaiáš Tomáš, 770 – Žyla Marcin, 755 – Dorozlo David, 527 – Hovůrka Jan, 436 – Vondrus Daniel, 351 – Pařík Marek, 323 – Schindler Matěj, 369 – Wojciechowski Seweryn, 278 – Hogh Rostislav, 268 – Antonín Bruno, 64 – Kondziolka Filip, 24 – Kociolek Jan, 7 – Smiga Radim.

Celkem odehraných zápasů (max. 13)

13 – Laurenčík Gabin, Kvapil Michal, Žyla Daniel, Vagner Lukáš, 12 – Kubiena Petr, Žyla Marcin, Klus Jindřich, 11 – Chumchal Antonín, Kociolek Jakub, Izaiáš Tomáš, 10 – Hovůrka Jan, Antonín Bruno, 9 – Dorozlo David, Vondrus Daniel, Hogh Rostislav, 7 – Pařík Marek, Schindler Matěj, 6 – Wojciechowski Seweryn, 1 – Kondziolka Filip, Kociolek Jan, Smiga Radim.

Celkem odehraných zápasů doma (max. 7)

7 – Laurenčík Gabin, Kvapil Michal, Žyla Daniel, Vagner Lukáš, Žyla Marcin, Klus Jindřich, Izaiáš Tomáš, 6 – Kubiena Petr, Kociolek Jakub, Hovůrka Jan, Hogh Rostislav, 5 – Chumchal Antonín, Antonín Bruno, Dorozlo David, 4 – Vondrus Daniel, Pařík Marek, Schindler Matěj, Wojciechowski Seweryn, 1 – Kociolek Jan.

Celkem odehraných zápasů venku (max. 6)

6 – Laurenčík Gabin, Kvapil Michal, Žyla Daniel, Vagner Lukáš, Kubiena Petr, Chumchal Antonín, 5 – Žyla Marcin, Klus Jindřich, Kociolek Jakub, Antonín Bruno, Vondrus Daniel, 4 – Izaiáš Tomáš, Hovůrka Jan, Dorozlo David, 3 – Hogh Rostislav, Pařík Marek, Schindler Matěj, 2 – Wojciechowski Seweryn, 1 – Kondziolka Filip, Smiga Radim.