Nejlépe to střílelo Chumchalovi a Kvapilovi

Nejlépe to střílelo Chumchalovi a Kvapilovi

Ve druhém podzimním statistickém přehledu jsme se zaměřili na střelce, brankáře a obdržené karty. Králem střelců po podzimní části se stal Antonín Chumchal s jedenácti přesnými zásahy. Zajímavostí je rovněž, že Baník neobdržel ani jednu červenou kartu.

Albrechtickým borcům se v třinácti podzimních kolech podařilo nastřílet 40 gólů. Hned jednadvacet jich zaznamenalo ofenzivní duo Chumchal – Kvapil. Ofenzivní hráč Baníku s jedenácti přesnými trefami vede klubovou tabulku střelců a na trio nejlepších střelců soutěže ztrácí tři góly. Michal Kvapil je hned v závěsu s deseti zásahy. O zbylých devatenáct gólů se podělilo celkem devět hráčů. Hned pětkrát mířil přesně odchovanec Tomáš Izaiáš , čtyři góly pak vstřelil Jan Hovůrka.

Před domácími příznivci to také nejvíc šlo Chumchalovi s Kvapilem. První jmenovaný se doma trefil šestkrát, Kvapil osmkrát. To samé v bleděmodrém bylo i na hřištích soupeřů – první dvě místa Chumchal s Kvapilem, ale s tím rozdílem, že prvně jmenovaný se trefil pětkrát a druhý jmenovaný dvakrát.

Co se týče brankářských statistik, tak mezi třemi tyčemi v podzimní části odchytal jen jediný brankář. Vše odchytal Gabin Laurenčík. Laurenčík inkasoval dvaadvacetkrát a čtyřikrát udržel čisté konto. Bylo to v zápasech s Dobraticemi, Dobrou, Starým Městem a v Petřvaldu na Moravě.

Co se týče karetních hříšníků, tak těch nebylo moc ani dá ae říci málo. Rozhodčí ukázali žlutý kartónek celkem Baníkovcům sedmnáctkrát. O žluté karty se podělilo celkem 11 hráčů. Nejvíc jich viděl Jindřich Klus (4) a trojice Marcin Žyla, Daniel Vondrus a Lukáš Vagner (2). Conse týče červených karet, tak červenou kartu neviděli Baníkovci ani jednu.

Střelci celkem – celkem 40

11 – Chumchal Antonín, 10 – Kvapil Michal, 5 – Izaiáš Tomáš, 4 – Hovůrka Jan, 2 – Klus Jindřich, Vagner Lukáš, Kubiena Petr, 1 – Antonín Bruno, Hogh Rostislav, Vondrus Daniel, Žyla Marcin.

Střelci doma – celkem 27

8 – Kvapil Michal, 6 – Chumchal Antonín, 5 – Izaiáš Tomáš, 3 – Hovůrka Jan, 2 – Klus Jindřich, 1 – Žyla Marcin, Hogh Rostislav, Antonín Bruno.

Střelci venku – celkem 13

5 – Chumchal Antonín, 2 – Kvapil Michal, Vagner Lukáš, Kubiena Petr, 1 – Hovůrka Jan, Vondrus Daniel.

Brankáři

Laurenčík Gabin – 13 zápasů, 1170 minut, 22 obdržených gólů, 4 čistá konta, 1 žlutá karta

Žluté karty – celkem 17

4 – Klus Jindřich, 2 – Žyla Marcin, Vondrus Daniel, Vagner Lukáš, 1 – Wojciechowski Seweryn, Schindler Matěj, Pařík Marek, Laurenčík Gabin, Kubiena Petr, Kociolek Jakub, Antonín Bruno.

Červené karty – celkem 0