Na rozloučenou vítězství, Baník Albrechtice – TJ Jistebník 6:2

Poslední mistrovský zápas tohoto kalendářního roku sehráli Baníkovci v sobotu 2. listopadu. Baníkovci v rámci dohrávky 1. kola 1. A třídy skupiny B hostili na domácí půdě tým – TJ ISMM Jistebník. V prvním poločase byl Baník lepším týmem a zaslouženě šel Baník do dvoubrankového vedení – ve 20. a 43. minutě se dvakrát prosadil Antonín Chumchal. Ve druhém poločase vedení pojistil hned na začátku Michal Kvapil a svým třetím gólem v utkání navýšil vedení Antonín Chumchal. Hosté dokázali snížit, ale dva góly Tomáše Izaiáše navýšili vedení Baníku na 6:1, hosté se však prosadili ještě jednou. Baník tak na závěr podzimní části zaslouženě zvítězil 6:2.

FK Baník Albrechtice – TJ ISMM Jistebník 6:2 (2:0)

Branky: 20., 43. a 55. Chumchal Antonín, 72. a 75. Izaiáš Tomáš, 48. Kvapil Michal – 69. Lebica Miroslav, 76. Pasker Martin, ŽK: 70. Antonín Bruno, Rozhodčí: Tvrdý Zbyněk – Šabacký Filip, Kašpařík Daniel, Počet diváků: 100

FK Baník Albrechtice: Laurenčík – Hogh, Žyla D., Wojciechowski, Dorozlo – Kvapil, Žyla M., Klus (66. Kociolek Jan), Izaiáš – Chumchal, Antonín (74. Vagner). Trenér: Nešpor Radek

TJ ISMM Jistebník: Krayzel – Šimko, Štandl P., Pietras, Štandl J. (58. Pasker) – Mika Válek, Lebica, Vedlich (46. Wojcik), Rulíšek – Kadlčák Z. (80. Andrys), Moučka. Trenér: Moučka Petr