První přípravný zápas mají za sebou mladší žáci

Mladší žáci v pondělí 12. srpna odehráli první přípravné utkání, kdy na domácím hřišti se utkali s týmem FK Těrlicko. S kamarády z Těrlicka se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém byly k vidění povedené akce na obou stranách. Více uvnitř článků.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Těrlicko 4:3 (1:1)

Branky Baníku: Hawlasek Daniel 4

Sestava Baníku: Gruszkowski Jakub – Kunčický Martin, Mihalco Ondřej, Sojka Vojtěch – Hawlasek Daniel, Klimsza Richard, Fülöp Nickolas – Hruška Vít. Na střídání byli připravení: Culinka Jakub, Pawlas Adrian, Himlar Jiří

Trenér Radim Smiga: „Hrál se vyrovnaný zápas, ve kterém byly k vidění povedené akce na obou stranách. Na některých klucích bylo vidět, že to pro byl první zápas na větším hřišti, ale věřím, že zápas od zápasu se budeme lepšit a na sezónu budeme dobře připraveni. Těšíme se všichni na další utkání.“