Druhý test: V sobotu proti Věřňovicím

Po soupeři z 1. A třídy skupiny A přichází jako druhý na řadu soupeř z 1. B třídy skupiny C. V sobotu 20. července se představí Baník opět na domácí přírodní trávě mládežnického hřiště, kde od 10 hodin vyzve tým – TJ Sokol Věřňovice.

V sobotu na domácí trávě mládežnického hřiště čeká Banikovce druhý přípravný duel v rámci letní přípravy. Albrechtičtí se představí svým fanouškům již po druhé v domácím prostředí v letní přípravě.

Albrechtičtí na úvod přípravy v sobotu 13. července doma prohráli s týmem FC Vřesina výsledkem 3:4. Tentokrát je čeká tradiční soupeř – TJ Sokol Věřňovice, s kterým se potkávají v přípravě skoro již pravidelně.

Přípravné utkání FK Baník Albrechtice – TJ Sokol Věřňovice startuje v sobotu 20. července od 10:00 hodin na domácí přírodní trávě mládežnického hřiště v Albrechticích. Přijďte naše hráče podpořit a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na novou sezónu!