V pondělí odpoledne odstartovala letní příprava

V pondělí 8. července odpoledne v 17.30 hodin se albrechtičtí fotbalisté sešli po krátkém dvoutýdenním volnu v útrobách areálu FK Baník Albrechtice, aby zahájili přípravu na novou sezónu, která startuje o druhém srpnovém víkendu. První přípravný duel se hraje už v sobotu.

Jednadvacet hráčů přivítal trenér Radek Nešpor společně s novým asistentem trenéra Jaroslavem Vlčkem na úvodním tréninku před novou sezónou 2019/2020. Úvodní trénink se konal na mládežnickém hřišti v areálu FK Baník Albrechtice.

Mužstvo nejprve absolvovalo rozcvičku a následně si zahrálo tréninkové utkání. V dalších dnech bude A tým Baníku čekat několik tréninkových jednotek a přípravných utkání před úvodním soutěžním utkáním nadcházející sezóny, které sehrají Baníkovci 10. srpna v Dolní Lutyni.

První přípravný duel sehrají albrechtičtí fotbalisté hned v sobotu 13. července v domácím prostředí proti Vřesině, hrající 1. A třídu skupiny A. První přípravné utkání má naplánovaný začátek na 14 hodin.

Plán přípravných zápasů:

13.7. FK Baník Albrechtice – FC Vřesina (Albrechtice, 14:00)

20.7. FK Baník Albrechtice – TJ Sokol Věřňovice (Albrechtice, 10:00)

27.7. FK Baník Albrechtice – TJ Lokomotiva Petrovice (Albrechtice, 10:00)

3.8. FK Bospor Bohumín – FK Baník Albrechtice (Bohumín – Vrbice, 17:00)

Poznámka: Soupeři, časy a termíny se mohou změnit. O případných změnách budeme ihned informovat.