Statistiky I. – Král střelců? Opět Antonín Chumchal

Pár dnů dovolené využijeme k ohlédnutí za skončenou soutěžní sezónou, která se po vydařené jarní části hodnotila pozitivně. Je čas se podívat na střelce, nahrávače, brankáře a karetní hříšníky!

Albrechtičtí zakončili sezónu 2018/2019 na pátém místě se ziskem 41 bodů za dvanáct výher, pět remíz a devět porážek při skóre 54:40. Za sebou nechali kromě nováčka ze Smilovic, ostravskou Hrabovou, která se nezachránila, samé zkušené týmy – Jablunkov, Staré Město, Dobratice, Jistebník nebo Dobrou.

Nejlepším střelcem se stal podruhé za sebou Antonín Chumchal – v sezóně zaznamenal devatenáct tref – jedenáctkrát se trefil doma a osmkrát na hřištích soupeřů. Druhým nejlepším střelcem s osmi trefami je Petr Kubiena. Bronzovou příčku albrechtického týmu obsadil s šesti trefami Bruno Antonín. Čtyři trefy zaznamenal Jakub Kociolek.

Z brankářských statistik vyplývá, že dvojice brankářů Ondřej Mato a Gabin Laurenčík celkem udržely sedmkrát čisté konto. Z toho Ondřej Mato třikrát a Gabin Laurenčík čtyřikrát. Baníkovci obdrželi celkem 51 žlutých karet. V kolonce červených karet obdržel Baník čtyři, ale všechny v podzimní části.

Střelci celkem (54 vstřelených branek)

19 – Chumchal Antonín, 8 – Kubiena Petr, 6 – Antonín Bruno, 4 – Kociolek Jakub, 3 – Izaiáš Tomáš, Kvapil Michal, 2 – Wojciechowski Seweryn, Vagner Lukáš, Dorozlo David, 1 – Hovůrka Jan, Hogh Rostislav, Žyla Marcin, Svirać Dejan, Klus Jindřich.

Střelci doma (31 vstřelených branek)

11 – Chumchal Antonín, 5 – Antonín Bruno, 4 – Kubiena Petr, 3 – Izaiáš Tomáš, 2 – Kociolek Jakub, Kvapil Michal, 1 – Dorozlo David, Hogh Rostislav, Klus Jindřich, Vagner Lukáš.

Střelci venku (23 vstřelených branek)

8 – Chumchal Antonín, 4 – Kubiena Petr, 2 – Kociolek Jakub, Wojciechowski Seweryn, 1 – Žyla Marcin, Kvapil Michal, Antonín Bruno, Svirać Dejan, Vagner Lukáš, Hovůrka Jan, Dorozlo David.

Ondřej Mato – 17 zápasů, 1493 minut, 3 čistá konta, 30 inkasovaných gólů

Gabin Laurenčík – 11 zápasů, 978 minut, 4 čistá konta, 10 inkasovaných gólů

Žluté karty (celkem 51)

6 – Chumchal Antonín, 5 – Kubiena Petr, 4 – Klus Jindřich, Antonín Bruno, 3 – Izaiáš Tomáš, Hogh Rostislav, Pařík Marek, Kvapil Michal, Kulhánek Martin, Wojtyna Tomáš, Vagner Lukáš, 2 – Žyla Marcin, Kociolek Jakub, Dorozlo David, Čoček Ondřej, 1 – Goj Jaroslav, Pasz Piotr, Wojciechowski Seweryn.

Červené karty (celkem 4 – vše v podzimní části)

1 – Žyla Daniel, Wojtyna Tomáš, Kulhánek Martin, Kvapil Michal.

7 thoughts on “Statistiky I. – Král střelců? Opět Antonín Chumchal