Baník zná plán letní přípravy

Baník zná plán letní přípravy

Baník zahájí letní přípravu v pondělí 8. července. Svěřenci trenéra Radka Nešpora začnou přípravu na nový ročník 1.A třídy skupiny B tedy jen po dvou týdenním volnu. Během července a srpna bude na programu mj. 4 přípravná utkání.

Jeden zápas proti účastníkovi z Divize (FK Bospor Bohumín), jeden proti účastníkovi Krajského přeboru (TJ Lokomotiva Petrovice), jeden proti účastníkovi z 1.A třídy (FC Vřesina) a jeden proti účastníkovi 1.B třídy (TJ Sokol Věřňovic). Tak bude vypadat letní přípravné období. Třikrát se Albrechtičtí představí na domácím trávníku. Bude to v zápasech s Vřesinou, Lokomotivou Petrovice a s týmem Věřňovic.

Generálku na první mistrovské utkání sehrají Baníkovci v Bohumíně ve Vrbici s domácím divizním týmem. A druhý srpnový víkend už startuje nový ročník 1.A třídy skupiny B 2019/2020. Času tedy není mnoho…

Plán přípravných zápasů:

13.7. FK Baník Albrechtice – FC Vřesina (Albrechtice, 14:00)

20.7. FK Baník Albrechtice – TJ Sokol Věřňovice (Albrechtice, 10:00)

27.7. FK Baník Albrechtice – TJ Lokomotiva Petrovice (Albrechtice, 10:00)

3.8. FK Bospor Bohumín – FK Baník Albrechtice (Bohumín – Vrbice, 17:00)

10. – 11.8. I.kolo 1.A třídy skupiny B

Poznámka: Soupeři, časy a termíny se mohou změnit. O případných změnách budeme ihned informovat.