Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Starší žáci zakončili sezónu těsnou porážkou v Dětmarovicích výsledkem 2:1. Starší přípravka na závěr sezóny vyhrála v Českém Těšíně výsledkem 3:5. Ostatní týmy již letošní sezónu dohrály. Více uvnitř článků.

SK Dětmarovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 2:1 (1:1)

Branky: 25. a 58. Kouba František – 27. Himlar Jiří, Rozhodčí: Jonszta David, Počet diváků: 30

Sestava Baníku: Gruszkowski Jakub – Grabowská Denisa, Mihalco Ondřej, Himlar Ondřej, Recman Václav, Ryška Michael, Přívratská Adriana, Hegedüs Matěj, Himlar Jiří, Rybár Andrzej, Sojka Vojtěch, Porembski Jan, Štirba Sławomir, Kopel Ondřej

.

FK Český Těšín – Baník Albrechtice (Starší přípravka) 3:5 (0:0)

Branky: 47. Bárta Jan, 50. Swaczyna Filip, 50. Watzlawik Matěj – 37. a 44. Culinka Jakub, 36. a 49. Hawlasek Daniel, 42. Cyž Radek, Rozhodčí: Kalivoda Ivo, Počet diváků: 35

Sestava Baníku: Skotnica Samuel – Kunčický Martin, Jelen Adam, Preisner Adam, Rzyman Adam, Fülöp Nickolas, Hawlasek Daniel, Hruška Vít, Pawlas Tobiáš, Culinka Jakub, Cyž Radek

Trenér Miroslav Culinka: „Těžké utkaní v Českém Těšíně. Těžké zejména proto, že někteří kluci možná byli svázaní tím, že hraji svůj poslední zápas za starší přípravku. Nakonec se ale rozpohybovali a jisty úsek zápasu dokonce patřil k tem nejlepším v sezoně. Přenádherná trefa Raďase, klobouk dolu. Po padesáti tyčích a břevnech v sezoně, sladká odměna za dřinu nakonec (ala Zidane). Samozřejmě protivníkem nám byla rozpálena umělá tráva, ale ta je stejná pro oba týmy. Jedna kapitola je skoro u konce a mě nezbývá, než poděkovat klukům a dívkám za skvělou účast na celoročním tréninku a vzornou reprezentaci klubu FK Baník Albrechtice. Taky velmi děkuji kolegovi Radimovi, myslím že jsme utvořili fajn duo (i když někdy musel i mě trochu pozitivně naladit) a dobré se doplňovali po cely náročný rok.“