Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká v sobotu velmi prestižní a velké derby ve Stonavě. Starší žáci doma s lídrem z Interu Petrovic. Starší přípravku čeká ve čtvrtek domácí utkání s MFK Havířov a poté v sobotu dohrávka odloženého utkání v Těrlicku. Mladší přípravku čeká v pondělí další kolo okresní soutěže, a to tentokrát v Českém Těšíně. Předpřípravku čeká domácí triangl s Těrlickem a se Slovanem Havířov. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 1. června 17:00 (Stonava): SK Stonava – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 2. června 15:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – TJ Internacionál Petrovice

Čtvrtek 30. května 17:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – MFK Havířov

Sobota 1. června 16:00 (Těrlicko): FK Těrlicko – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka)