Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká další velmi těžké utkání na hřišti Hrabové. Starší žáci hrají v neděli doma proti Gascontrolu Havířov. Starší přípravku čeká nejdříve ve středu turnaj v Darkovičkách a poté další jarní mistrovské utkání, kdy ve čtvrtek se představí na hřišti Karviné. Mladší přípravku čeká také ve středu turnaj v Darkovičkách a poté v pondělí druhé jarní kolo Okresní soutěže na domácím hřišti a tým předpřípravky čeká v neděli triangl v Ostravě. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 4. května 16:30 (Hrabová): TJ Sokol Hrabová – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 5. května 14:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – FK Gascontrol Havířov

Středa 1. května 9:00 (Darkovičky): Turnaj MINI CUP (Starší přípravka)

Čtvrtek 2. května 17:00 (Karviná): MFK Karviná – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka)