Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká velmi těžké utkání na hřišti Jistebníku. Starší žáci nejdříve sehrají v úterý přípravné utkání ve Stonavě a poté se představí podruhé na jaře doma, kdy přivítají v neděli tým Horních Bludovic. Starší přípravku čeká další jarní mistrovské utkání, kdy ve čtvrtek se představí na domácím hřišti proti mužstvu TJ Slovan Havířov. Mladší přípravku čeká v sobotu turnaj ve Staré Běle a poté v pondělí první jarní kolo Okresní soutěže na hřišti Slovanu Havířov a tým předpřípravky čeká ve středu domácí triangl. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 28. dubna 16:30 (Jistebník): TJ ISMM Jistebník – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Úterý 23. dubna 16:30 (Stonava): SK Stonava – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Neděle 28. dubna 14:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – FC Horní Bludovice

Čtvrtek 25. dubna 16:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – TJ Slovan Havířov