Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká na domácí půdě velmi těžké utkání s týmem Orlové. Starší žáci se poprvé představí v jarní části v mistrovském utkání, když v neděli zajíždějí na hřiště Horních Bludovic. Starší přípravku čeká přípravné utkání v Těrlicku. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 7. dubna 15:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Muži A) – FK Slavia Orlová Lutyně

Neděle 7. dubna 13:00 (Horní Bludovice): FC Horní Bludovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Pátek 5. dubna 16:30 (Těrlicko): FK Těrlicko – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka)