Žáci mají za sebou generálku na jarní část

Žáci Baníku mají za sebou generálku na první jarní mistrovské utkání. Generálka na první mistrovské utkání, které odehrají naši žáci na hřišti Horních Bludovic v neděli 7. dubna, dopadla na jedničku. Žáci Baníku se v generálce utkali na hřišti v Háji ve Slezsku s týmem FC Odra Petřkovice a na toto utkání cestovali naši mladí fotbalisté netradičně vlakem.

Ohlasy po generálce žáků trenéra Lukáše Hawlaska: „Generálka na první mistrovský zápas žáků dopadla na jedničku. Kluci dnešní zápas odmakali naplno a k vidění byla spousta krásných akcí jak individuálních, tak těch týmových. Hrál se hezký fotbal z obou dvou stran. Děkujeme soupeři z Petřkovic za pozvání, společná cesta vlakem byla taky úžasná.“