Na úvod vítězství, Baník Albrechtice – Kończyce Wielkie 4:3

V neděli sehrálo A mužstvo Baníku první utkání v roce 2019, kdy se v rámci zimní přípravy na domácí umělé trávě střetli s týmem z Polska – LKS Błyskawica Kończyce Wielkie. První poločas měl Baník více ze hry, ale své šance neproměnil. To hosté vytěžili z minima maximum a vstřelili tři branky, a tak poločasový stav byl 0:3 pro hosty. Ve druhém poločase, ale zabral domácí tým Baníku a zaslouženě čtyřmi góly skóre utkání otočil ve svůj prospěch na konečných 4:3.

FK Baník Albrechtice – LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 4:3 (0:3)

Na domácí umělé trávě začal Baník aktivně a v prvním poločase si vypracoval několik vyložených gólových šancí, ale bohužel ani jednu neproměnil, a tak se v prvním poločase prosadil jen hostující tým, který vytěžil z minima maximum a vstřelili tři branky, a tak poločasový stav byl 0:3 pro hosty. Ve druhém poločase, ale zabral domácí tým Baníku a zaslouženě čtyřmi góly skóre utkání otočil ve svůj prospěch na konečných 4:3.

Branky Baníku: Izaiáš Tomáš, Hogh Rostislav, Chumchal Antonín, vlastní

Sestava Baníku: Mato – Hogh, Hovůrka, Vagner, Pařík – Kvapil, Kociolek Jakub, Svirać, Izaiáš – Chumchal, Kociolek Jan. Střídal: Šlampiak

Další přípravný zápas čeká na fotbalisty Baníku v sobotu 9. února, kdy se na umělém povrchu v Horní Suché utkají od 12.00 hodin s domácím týmem TJ Depos Horní Suchá