Áčko zná svůj jarní hrací plán

Fotbalová asociace České republiky společně s Moravskoslezským fotbalovým svazem zveřejnila podrobný plán jarních odvet 1. A třídy skupiny B. Albrechtičtí zahájí pouť jarní části v neděli 24. března od 15:00 domácím utkáním proti Jablunkovu. Den domácích duelů se nemění – neděle.

Šest domácích duelů v neděli v odpoledním čase podle termínové listiny a sedm utkání na půdě soupeřů a z toho dva po sobě za sebou. To je výčet z rozpisu jarní části 1. A třídy skupiny B. Svěřence Radka Nešpora čeká zajímavé jaro, ve kterém se budou chtít určitě posunout z předposledního 13. místa směrem nahoru.

V prvním jarním kole albrechtičtí přivítají na domácí půdě tým Jablunkova 24. března od 15.00 hodin. Poté se Baníkovci představí na půdě soupeře v sobotu 30. března od 15.30 hodin, když zajíždějí na půdu Vratimova.

Zajímavé utkání jarní části uvidí diváci určitě v 17. kole

Nejzajímavější utkání jarní části uvidí diváci určitě ve 25. kole, kdy se Baník představí ve velmi prestižním derby na půdě Stonavy. Toto střetnutí je na programu až 1. června.

Mezi zajímavá střetnutí, která se odehrají na domácím hřišti, lze zařadit duel s týmem Orlové (7. dubna), Smilovicemi (21. dubna) a poté úplně poslední domácí utkání s týmem Libhoště (9. června). Dá se tedy říct, že na jaře uvidí albrechtický stadion atraktivní soupeře.

Co se týče utkání na venkovních hřištích. Tak určitě bude zajímavý duel 14. dubna na hřišti týmů prvního týmů tabulky – TJ Bystřice. Na konci dubna a na začátku května absolvuji Baníkovci dva utkání v řadě na půdě soupeře. Bude to 28. dubna v neděli na hřišti Jistebníku a o týden později v sobotu 4. května na hřišti Hrabové. Sezónu uzavře Baník v sobotu 15. června v Dobraticích.

Kompletní los FK Baník Albrechtice „A“ – jarní část 2019

• neděle 24. března: Baník Albrechtice – 1. FK Spartak Jablunkov (15.00, Albrechtice)
  • sobota 30. března: FC Vratimov – Baník Albrechtice (15.30, Vratimov)
  • neděle 7. dubna: Baník Albrechtice – FK Slavia Orlová Lutyně (15.30, Albrechtice)