Baník na závěr podzimu prohrál, Baník Albrechtice – TJ Dobratice 1:2

Podzimní část 1. A třídy skupiny B je minulostí. V posledním mistrovském utkání podzimní části se Baník na domácí půdě utkal s Dobraticemi. Utkání se kvůli instalaci automatického zavlažování na hlavním hřišti hrálo na vedlejším hřišti, které bylo perfektně připraveno. Baníkovce čekal velmi těžký zápas, a to se potvrdilo, když první gól utkání vstřelil tým Dobratic, když se tečovanou střelou prosadil ve 37. minutě kapitán hostů Marián Causidis a určil skóre prvního poločasu, který se Baníku moc nepovedl. Druhý poločas začal pro Baník velmi dobře, když se ve 46. minutě prosadil Antonín Chumchal a srovnal stavu utkání. Baník byl ve druhém poločase lepším týmem, ale druhý gól v utkání bohužel nepřidal, za to hosté ano, když se přesnou hlavičkou z rohového kopu prosadil v58. minutě Adam Šigut. Baník tak s týmem Dobratic prohrál 1:2.

FK Baník Albrechtice – TJ Dobratice 1:2 (0:1)

Branky: 46. Chumchal Antonín – 37. Causidis Marián, 58. Šigut Adam, ŽK: 72. a 81. Kvapil Michal – 48. Boráň Ondřej, 50. Šigut Adam, 61. Pařenica Radim, 68. Somr Lukáš, 88. Březina Adam, ČK: 81. Kvapil Michal, Rozhodčí: Poledník Radek – Podracký Pavel, Adamec Jiří, Počet diváků: 50

Baník Albrechtice: Mato – Žyla D., Dorozlo, Hovůrka (70. Antonín), Čoček (87. Pasz) – Pařík (65. Kociolek Jakub), Kvapil, Vagner, Kubiena – Klus (87. Izaiáš), Chumchal. Trenér: Nešpor Radek

TJ Dobratice: Pytela – Skotnica, Dobiáš, Šigut, Béla – Škapa (49. Boráň T.), Causidis, Hlaváč, Somr – Boráň O. (74. Březina), Pařenica (64. Zábelka). Trenér: Korabík Marián

One thought on “Baník na závěr podzimu prohrál, Baník Albrechtice – TJ Dobratice 1:2