Neproměněné šance v derby nás připravily o body, Baník Albrechtice – SK Stonava 2:3

Po prohře ve Starém Městě 4:1 čekal na Baník velký zápas, a to velké derby na domácí půdě se sousední Stonavou. Baníkovci začali derby velmi dobře, když díky brankám Petra Kubieny a Antonína Chumchala se dostali do vedení 2:0 a takto skončila i první půle. Baníkovci však o toto vedení přišli, a to hlavně kvůli neproměňování šancí, kterých měli, hlavně v první půli, několik stoprocentních a individuálních chybách, které přičinily obdržené branky. Místo toho, aby bylo po prvním poločase rozhodnuto a výsledek byl 5:0, tak hosté ze Stonavy ve druhém poločase vstřelili tři branky a skóre utkání otočili na 2:3 ve svůj prospěch. Domů jsi tak odvezli velmi cenné tři body.

FK Baník Albrechtice – SK Stonava 2:3 (2:0)

Branky: 18. Kubiena Petr, 23. Chumchal Antonín – 48. Zoller Josef, 71. Žebrok Jan, 88. Mančař Tomáš, ŽK: 15. Kubiena Petr, 83. Kociolek Jakub, 90. Vagner Lukáš – 32. Graňák Lukáš, 50. Zahatlan Pavel, 56. Mančař Tomáš, 62. Dittrich Petr, 66. Žebrok Jan, Rozhodčí: Ham Tomáš – Tomai Martin, Jurček Ondřej, Počet diváků: 320

Baník Albrechtice: Mato – Žyla D., Dorozlo, Hovůrka, Vagner – Pařík, Kvapil, Kociolek Jakub, Kubiena – Antonín (71. Izaiáš), Chumchal. Trenér: Nešpor Radek

SK Stonava: Gaszczyk – Mančař, Zielonka, Graňák, Žebrok – Němec (64. Káňa), Stanowski (53. Kloda), Dittrich, Zahatlan (82. Mičík) – Ristovský, Zoller. Trenér: Sochora Karel

Foto – zdroj: karvinskydenik.cz