Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká na domácí půdě velké derby se sousední Stonavou. Starší žáci se představí v posledním domácím utkání v podzimní části, kdy se střetnou s týmem TJ Internacionál Petrovice. Starší přípravka čeká také poslední domácí mistrovské utkání v podzimní části, a to ve čtvrtek proti Hornímu Žukovu. Mladší přípravku a předpřípravku čeká v pátek domácí triangl. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 21. října 14:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Muži A) – SK Stonava

Neděle 21. října 12:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – TJ Internacionál Petrovice

Čtvrtek 18. října 15:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – Slovan Horní Žukov

Pátek 19. října 16:15 (Stadion FK Baník): Triangl FK Baník Albrechtice (Mladší přípravka)