Góly v prvním poločase rozhodly, Baník ve Starém Městě prohrál 4:1

Po domácí výhře 1:0 nad nováčkem Lučinou zajížděli Albrechtičtí fotbalisté do Starého Města u Frýdku – Místku ve snaze získat další body do soutěžní tabulky. Duel 11. kola začal Baník lépe, který se v 10. minutě ujal vedení díky Seweryna Wojciechowského. Cíl bodovat se začal, ale rychle bortit, kdy v 16. minutě domácí vyrovnali a ve 20. minutě se dostali do vedení. Ve 33. minutě a v závěru první půle inkasovali Baníkovci další dva góly a domácí vedli již 4:1. Po přestávce se výkon albrechtických fotbalistů zvedl, svého protivníka zatlačili, ovšem chybělo brankové vyjádření. Zápas tak domácí dovedli do vítězného konce. Baník tak ve Starém Městě prohrál výsledkem 4:1 a svojí bodovou sérii neprodloužil.

1. SC Staré Město – FK Baník Albrechtice 4:1 (4:1)

Branky: 20. a 33. Sládeček Roman, 16. a 45. Štěrba Pavel – 10. Wojciechowski Seweryn, ŽK: 13. Rudel Ondřej, 84. Smilowski Vojtěch – 12. Hogh Rostislav, 23. Kulhánek Martin, 33. Čoček Ondřej, 72. Chumchal Antonín, Rozhodčí: Jantoš Pavol – Jurygáček René, Žáček Marek, Počet diváků: 127

1. SC Staré Město:Střalka A. – Birčák (85. Kmošťák), Papaj (75. Střalka K.), Kovalík, Rudel – Němec Pet., Sládeček R. (87. Slota), Němec T., Glembek – Radko, Štěrba (78. Smilowski). Trenér:Valas Ivo

Baník Albrechtice: Mato – Čoček, Wojciechowski (60. Hovůrka), Kulhánek, Dorozlo – Hogh (46. Kubiena), Kociolek Jakub (46. Vagner), Klus (74. Pařík), Žyla D. – Antonín (46. Kvapil), Chumchal. Trenér: Nešpor Radek