Mládež Baníku

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká velmi těžké utkání na hřišti ve Starém Městě u Frýdku – Místku. Starší žáci se představí doma proti Dětmarovicím. Starší přípravku čeká mistrovské utkání v Českém Těšíně. Mladší přípravku čeká sobotní triangl v Markvartovicích. Předpřípravku také čeká triangl, a to v neděli na hřišti Slovanu Havířov. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 13. října 15:00 (Staré Město u Frýdku – Místku): 1. SC Staré Město – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 14. října 13:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – SK Dětmarovice

Čtvrtek 11. října 15:30 (Český Těšín): FK Český Těšín – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka)

Sobota 13. října 9:00 (Markvartovice): Triangl FC Baník Ostrva (Mladší přípravka)