Mládež Baníku

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká domácí utkání, když se střetne s nováčkem z Lučiny. Starší žáci se představí na hřišti Interu Petrovice. Starší přípravka se ve čtvrtek střetne doma se Slovanem Havířov. Mladší přípravku čeká nejdříve v sobotu turnaj v Zašové a v pondělí šesté kolo v rámci Okresní soutěže na hřišti týmů FK Český Těšín. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 7. října 15:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Muži A) – Finstal Lučina

Sobota 6. října 9:00 (Petrovice u Karviné): TJ Internacionál Petrovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Čtvrtek 4. října 16:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – TJ Slovan Havířov

Sobota 6. října 9:00 (Zašová): Turnaj MiniMorava v Zašové (Mladší přípravka)