Další tři body jsou doma! Baník porazil Hrabovou 4:0

Po vítězství s Jistebníkem se Baníkovci opět představili albrechtickým divákům. V neděli přivítali v rámci 8. kola 1. A třídy skupiny B tým TJ Sokol Hrabová. Baník začal aktivně a hned v 6. minutě se střelou z dálky prosadil Antonín Chumchal. Druhý gól Baníku vstřelil ve 20. minutě Jakub Kociolek a uzavřel poločasové skóre. Hrabová neměla žádnou velkou šanci na vstřelení branky ani jednou a Baník ještě přidal během druhého poločasu dvě branky, když v závěru utkání se v 84. minutě prosadila nová posila Bruno Antonín a skóre uzavřel v 90. minutě na konečných a zasloužených 4:0 Tomáš Izaiáš. Toto vítězství bylo zasloužené a mohlo být klidně vyšší, Baník si tak připisuje další tři body!

FK Baník Albrechtice – TJ Sokol Hrabová 4:0 (2:0)

Branky: 6. Chumchal Antonín, 20. Kociolek Jakub, 84. Antonín Bruno, 90. Izaiáš Tomáš, ŽK: 45. Antonín Bruno, 50. Wojtyna Tomáš, 58. Klus Jindřich – 8. Loska Vojtěch, 17. Forman Ivo, 39. Ciesarik Ondřej, Rozhodčí: Laštvuka Petr – Beran Jan, Novák Daniel, Počet diváků: 105

Baník Albrechtice: Mato – Žyla D., Wojciechowski, Wojtyna, Dorozlo – Kubiena (29. Pasz), Kvapil (21. Izaiáš), Klus (73. Hovůrka), Kociolek Jakub (83. Hogh) – Antonín, Chumchal. Trenér: Wojtyna Tomáš

TJ Sokol Hrabová: Kavulok – Havlíček (60. Ciesarik V.), Gomola (71. Kulveit), Bahr, Loska – Pivko (67. Mrva), Ciesarik O., Šimon, Myšák – Forman (81. Raška), Nováček. Trenér: Kološ Zdeněk