Starší žáci na úvod sezóny vítězně

Mládež Baníku

Starší žáci na úvod sezóny vítězně

O víkendu sehráli první mistrovské utkání v nové sezóně starší žáci, kteří na domácí půdě se střetli s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně. V tomto úvodním mistrovském utkání nové sezóny naši starší žáci vyhráli výsledkem 8:2, když poločasový stav byl 5:0. Za Baník se do sítě soupeře trefila sedmice hráčů Denisa Grabowská (trefila se dvakrát), Jiří Himlar, Vojtěch Sojka, Sławomir Štirba, Petr Šlampiak, Matěj Hegedüs a Nickolas Fülop.

FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – TJ Sokol Dolní Lutyně 8:2 (5:0)

Branky: 7. a 25. Grabowská Denisa, 2. Himlar Jiří, 10. Sojka Vojtěch, 21. Štirba Sławomir, 60. Šlampiak Petr, 61. Hegedüs Matěj, 66. Fülop Nickolas, Rozhodčí: Muráň Miroslav, Počet diváků: 45

Sestava Baníku: Gruszkowski Jakub – Himlar Jiří, Grabowská Denisa, Hegedüs Matěj, Mihalco Ondřej, Kopel Ondřej, Šlampiak Petr, Štirba Sławomir, Juchno Daniel, Sojka Vojtěch, Ocieczek Vojtěch, Fülop Nickolas