V domácí premiéře pouze bod, Baník Albrechtice – FC Vratimov 1:1

Baník po úvodní porážce v Jablunkově měl na programu první domácí utkání v nové sezóně, kdy přivítal tým – FC Vratimov. Utkání bylo velmi bojovné již od začátku a bylo hodně zajímavé, jelikož v nedělním utkání byli k vidění dva pokutové kopy a čtyři červené karty, když na obou stranách rozdal hlavní rozhodčí po dvou. V první domácí utkání Baník remizoval výsledkem 1:1, za Baník se prosadil v 5. minutě krásnou trefou David Dorozlo a za hosty vyrovnal ve 21. minutě z pokutového kopu Vojtěch Osvěčík. Baník tak má po dvou mistrovských utkáních v nové sezóně pouze bod.

FK Baník Albrechtice – FC Vratimov 1:1 (1:1)

Branky: 5. Dorozlo David – 21. Osvěčík Vojtěch z pok. kopu, ŽK: 29. Izaiáš Tomáš, 55. Pasz Piotr, 88. Kvapil Michal, 49. a 74. Wojtyna Tomáš – 5. Michalčák Petr, 22. Uherčík Tomáš, 65. Pešek Radim, 81. Trmal Vojtěch, ČK: 20. Žyla Daniel, 74. Wojtyna Tomáš – 3. Kašuba Martin, 88. Macák Jakub, Rozhodčí: Adamec Jiří – Podracký Pavel, Poledník Radek, Počet diváků: 250

Baník Albrechtice: Mato  – Žyla D., Goj, Wojtyna, Pasz (76. Hovůrka) – Kubiena, Kociolek Jakub (80. Kulhánek), Dorozlo, Izaiáš (58. Vagner) – Chumchal, Kvapil. Trenér: Goj Jaroslav

FC Vratimov: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Uherčík (53. Trmal), Macák, Pešek – Osvěčík V., Bandy (79. Tříska), Brezula (66. Osvěčík M.). Trenér: Racko Filip