Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284

Novinka! V neděli při utkání k dostání Zápasový zpravodaj

logobaník

Novinka! V neděli při utkání k dostání Zápasový zpravodaj

S prvním domácím utkáním vyjde také první zápasový zpravodaj, který bude k dispozici u hlavní brány.

Co zajímavého se v zápasovém zpravodaji dočtete? Úvodní stránka přinese informaci, kteří rozhodčí nedělní utkání odpískají. Zajímavé určitě rovněž bude krátké představení našeho soupeře, v tomto případě staronováčka soutěže FC Vratimov.

Dále nabídneme článek shrnující letní přípravu našeho mužstva mužů. Poté bude následovat ohlednutí za minulým zápasem, rozpis zápasů našeho týmů v podzimní části a další informace. Rozhodně Vám doporučujeme tento zápasový zpravodaj.

Tento zpravodaj jak už bylo zmíněno, bude k dispozici u hlavní brány u prodeje vstupenek. Zápasový zpravodaj bude k dispozici už tuto neděli v rámci 3. kola I. A třídy skupiny B při příležitosti zápasu FK Baník Albrechtice vs. FC Vratimov.