Taková byla letní příprava před sezónou 2018/2019

Pět týdnů tvrdé letní dřiny proložili svěřenci kouče Jaroslava Goje pěti přípravnými duely. Sumář naleznete níže…

S bilancí tři výher, jedné remízy a jedné porážky zakončili Albrechtičtí letní přípravu, která pro ně začala ve středu 11. července. První z pěti naplánovaných duelů odehráli hned o dva dny později. Celkem v pěti zápasech nastříleli 22 gólů a 12 gólů inkasovali. Potěšitelné je, že v každém utkání vstřelili minimálně jeden gól. V generálce proti Lokomotivě Petrovicím se Baník prosadil třikrát.

Nejlepším střelcem přípravy se stal se sedmi trefami Michal Kvapil, čtyřikrát se trefil Jan Kociolek. Dvě trefy vstřelil Daniel Žyla. O další trefy se podělilo hned osm fotbalistů (Antonín Chumchal, Jakub Kociolek, Lukáš Vagner, Petr Kubiena, Kamil Směták, Radim Smiga, David Dorozlo a Rostislav Hogh) a jedna trefa byla vlastní.

Přehled zápasů letní přípravy:

Baník Albrechtice – FK Český Těšín 2:5 (1:2), B: Chumchal Antonín, vlastní

Baník Albrechtice – TJ Havířov-Dolní Datyně 3:2 (1:0), B: Kvapil Michal z pok. kopu, Kociolek Jakub, Vagner Lukáš

Baník Albrechtice – FK Slovan Záblatí 10:0 (7:0), B: Kociolek Jan 4, Kvapil Michal 2, Kubiena Petr, Žyla Daniel, Směták Kamil, Smiga Radim z pok. kopu

Baník Albrechtice – MFK Havířov U19 4:2 (4:2), B: Kvapil Michal 2, Dorozlo David, Žyla Daniel

Baník Albrechtice – TJ Lokomotiva Petrovice 3:3 (1:1), B: Kvapil Michal 2 (1x z pok. kopu), Hogh Rostislav