Warning: Use of undefined constant CURLOPT_USERAGENT - assumed 'CURLOPT_USERAGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-content/plugins/cleantalk-spam-protect/lib/Cleantalk/ApbctWP/Helper.php on line 43
Ve třetím přípravném duelu proti Záblatí | FK Baník Albrechtice

Ve třetím přípravném duelu proti Záblatí

Třetí přípravný duel mají před sebou svěřenci Jaroslava Goje. Opět na domácím trávníku vyzvou v sobotu 28. července od 10 hodin dalšího protivníka v letní přípravě, a to tým FK Slovan Záblatí. Toto třetí přípravné utkání se hraje opět na domácím hřišti v areálu FK Baník Albrechtice, a to v sobotu 28. července od 10 hodin.

Po sobotním domácím druhém přípravném utkání s nováčkem krajského přeboru TJ Havířov – Dolní Datyně, kdy Baníkovci vyhráli výsledkem 3:2, dorazí v sobotu 28. července do Albrechtic nováček 1. B třídy skupiny C – FK Slovan Záblatí.

Třetí přípravný zápas Baníku začíná v sobotu 28. července v 10 hodin v areálu FK Baník Albrechtice. Přijďte podpořit naše hráče a navštivte tak utkání FK Baník Albrechtice – FK Slovan Záblatí a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na novou sezónu.