shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme poprvé v nové sezóně tradiční přehled výsledků našich mládežnických týmů. Starší žáci doma jasně a vysoko porazili tým TJ Viktorie Bohumín výsledkem 26:2. Mladší žáci prohráli doma s B týmem Bosporu Bohumín výsledkem 2:9. Starší přípravka doma přehrála tým Interu Petrovic vysokým výsledkem 12:3. Více uvnitř článků.

FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – TJ Viktorie Bohumín 26:2 (13:2)

Branky: 11., 15., 43., 56. a 57. Gabrhel Vojtěch, 23., 33., 35. a 67. Cyž Matěj, 28., 30., 52. a 68. Grabowski David, 28., 46. a 62. Himlar Jiří, 20. a 32. Šlampiak Petr, 38. a 69. Harakovský Ondřej, 50. a 61. Porembski Jan, 9. Sojka Vojtěch, 22. Grabowská Denisa, 25. Ocieczek Vojtěch, 37. Hegedüs Matěj – 24. a 32. Stoklasa Dominik, Rozhodčí: Wojaczek Jan, Počet diváků: 30

Sestava Baníku: Hruška Vít – Himlar Jiří, Mihalco Ondřej, Porembski Jan, Ocieczek Vojtěch, Cyž Matěj, Grabowski David, Harakovský Ondřej, Gabrhel Vojtěch, Sojka Vojtěch, Hegedüs Matěj, Kopel Ondřej, Grabowská Denisa, Šlampiak Petr

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Bospor Bohumín B 2:9 (1:3)

Branky: 25. Klimsza Richard, 46. Cyž Matěj – 9., 38. a 48. Kubla Ondřej, 21. a 40. Veverka Adam, 7. Paciorek Jan, 51. Popela Jaroslaw Krzystof, 54. Kuhn Ondřej, 60. Szotek Jan, Rozhodčí: Bureš Stanislav, Počet diváků: 25

Sestava Baníku: Gruszkowski Jakub – Hegedüs Matěj, Mihalco Ondřej, Klimsza Richard, Cyž Matěj, Przeczek Sebastian, Fülöp Nickolas, Hruška Vít, Pietak Šimon, Cyž Radek

.

FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – TJ Internacionál Petrovice 12:3 (8:1)

Branky: 24., 30. a 50. Pařík Michal, 1. a 9. Hawlasek Daniel, 7. a 21. Klimsza Richard, 11. a 16. Recman Václav, 15. Skotnica Samuel, 33. Sojka Vojtěch, 40. Fülöp Nickolas – 11. a 29. Stodola Martin, 39. Racz Petr, Rozhodčí: Wojaczek Jan, Počet diváků: 35

Sestava Baníku: Hruška Vít – Skotnica Samuel, Hawlasek Daniel, Daňhel Matyáš, Cyž Radek, Fülöp Nickolas, Pawlas Adrian, Míček Filip, Pařík Michal, Recman Václav, Klimsza Richard, Sojka Vojtěch

Komentáře