Jeden gól na tři body proti poslednímu týmů nestačil, Baník Albrechtice – Sedliště 1:1

Po třech utkáních venku za sebou se Baník představil konečně doma, kdy přivítal v neděli posledním tým tabulky – TJ BDSTAV Sedliště. Baník chtěl bodovat za tři body a utkání pro něj začalo velmi dobře, když se již v 7. minutě prosadil po pěkné akci Antonín Chumchal. Hosté však dokázali na úvodní gól Baníku zareagovat, již v 11. minutě zásluhou přesně trefy Adam Foukala. Další albrechtické šance už zůstaly nevyužity, a tak si tým Jaroslava Goje s posledním týmem tabulky připisuje jen jeden bod za nerozhodný výsledek 1:1.

Baník Albrechtice – TJ BDSTAV Sedliště 1:1 (1:1)

Branky: 7. Chumchal Antonín – 11. Foukal Adam, ŽK: 31. Pasz Piotr, 81. Wojtyna Tomáš – 32. Kaňok Vítězslav, 70. Majer Dominik, 88. Jiříček Karel, Rozhodčí: Beran Jan – Smetana Patrik, Fanc Josef, Počet diváků: 100

Baník Albrechtice: Stach – Edr (72. Wojtyna), Věčorek, Hovůrka (78. Goj), Pasz – Žyla D., Kociolek Jakub, Vagner, Izaiáš – Chumchal, Lojek (59. Kociolek Jan). Trenér: Goj Jaroslav

TJ BDSTAV Sedliště: Šupolík – Adamus, Majer T., Pohludka, Jiříček – Vlček (65. Majer D.), Sekanina, Foukal, Kaňok (86. Tesařík) – Krejčok, Mojžíšek (71. Mohyla). Trenér: Mazáč Tomáš