Konečně doma! Baníkovci přivítají doma poslední Sedliště

Po třech utkáních na hřištích soupeřů za sebou čeká Baníkovce konečně domácí utkání. Baník ze tří utkání venku získal jen jeden bod, a tak bude chtít získat tři body na domácí půdě, ale nebude to mít vůbec jednoduché, jelikož přivítá poslední tým tabulky TJ BDSTAV Sedliště, který potřebuje nutně každý bod. Tým Baníku se aktuálně nachází na 8. místě a tuto pozici budou chtít vylepšit a v neděli doma zvítězit. Utkání se odehraje v neděli od 17:00 hodin. Albrechtičtí fotbalisté na podzim tým Sedliště na jeho půdě dokázali porazit a i když tým Sedliště je poslední, nebude Baníkovce čekat v neděli snadná práce. V neděli se tedy odehraje další zajímavé utkání, na kterém nesmíte chybět!

Baník: ze tří zápasů venku zisk jednoho bodů

Baníkovci se po třech utkáních za sebou na hřišti soupeřů představí konečně doma. V minulém kole Baník prohrál na hřišti týmů TJ Sokol Dobrá výsledkem 3:1, když poločasový stav byl 2:0 pro domácí. Za Baník se prosadil jedinou trefou Honza Hovůrka.

Co se týče mistrovské bilance, tak z prozatímních jednadvaceti odehraných utkání mají Baníkovci devět vítězství, dvě remízy, deset proher a na kontě 29 bodů a celkové skóre 40:42, což pasuje Baník na 8. místo soutěžní tabulky.

Sedliště: nejhorší sezóna v 1. A třídě

Sedliště zažívá nejhorší sezónu v 1. A třídě, jelikož po velmi špatném podzimu se krčí na posledním místě tabulky. Sedliště v posledních třech zápasech získalo pět bodů, ale jelikož podle tabulky potřebuje vyhrávat. V posledním utkání tým Sedliště v hodně zajímavém utkání, kdy doma náš nedělní soupeř porazil tým Libhoště 3:1, a hosté uviděli čtyři červené karty.

Co se týče mistrovské bilance, tak z prozatímních jednadvaceti odehraných utkání má tým Sedliště tři vítězství, šest remíz, dvanáct proher a na kontě 15 bodů a celkové skóre 28:54, což pasuje tým Sedliště na poslední 14. místo soutěžní tabulky.

Vzájemná bilance: Baník má lepší bilanci než Sedliště

Poslední vzájemné utkání Baníku s týmem Sedliště se odehrálo v podzimní části na hřišti Sedliště, kde utkání skončilo výsledkem 1:3 pro Baník. Oba týmy se utkali celkem devětkrát a bilance je taková, že dvě utkání skončila nerozhodným výsledkem, pětkrát se z vítězství radoval Baník a dvakrát mužstvo Sedliště.

Předzápasové statistiky:

Poslední vzájemný zápas:

TJ BDSTAV Sedliště – FK Baník Albrechtice 1:3 (11. kolo I.A třídy sk. B, sobota 14.10.2017)
Branky: 70. Papřok Radim – 51. a 53. Chumchal Antonín, 74. Wojtyna Tomáš
TJ BDSTAV Sedliště: Šupolík – Kaňok, Foukal, Adamus (77. Mojžíšek), Jiříček – Vlček (49. Papřok), Bílek (66. Mohyla), Majer T., Pohludka – Krejčok, Majer D.
FK Baník Albrechtice: Stach – Kulhánek, Vagner, Korzeniowski (71. Věčorek), Pasz – Žyla D., Čižmář (55. Edr), Wojtyna, Izaiáš – Chumchal, Lojek (78. Hovůrka)

Poslední zápasy obou soupeřů:

TJ Sokol Dobrá – FK Baník Albrechtice 3:1 (23. kolo I.A třídy sk. B, 12.5.2018)
Branky: 3. a 51. Šmahaj Lukáš, 6. Gryžboň Ondřej – 76. Hovůrka Jan
FK Baník Albrechtice: Stach – Pařík (46. Edr), Hovůrka, Vagner, Pasz (78. Goj) – Žyla D., Kociolek Jakub, Dorozlo, Izaiáš (71. Wojtyna) – Chumchal, Lojek (60. Kociolek Jan)

TJ BDSTAV Sedliště – FC Libhošť 3:1 (23. kolo I.A třídy sk. B, 12.5.2018)
Branky: 43. Foukal Adam, 68. Sekanina Tomáš z pok. kopu, 68. Krejčok Dominik
TJ BDSTAV Sedliště: Šupolík – Kaňok, Foukal, Adamus, Jiříček – Papřok (64. Vlček), Sekanina, Majer T. (80. Krischke), Mojžíšek (54. Mohyla) – Krejčok (85. Tesařík), Majer D.

Vzájemné zápasy obou soupeřů:

Sezona 13/14: SEDLIŠTĚ – BANÍK 1:3, BANÍK – SEDLIŠTĚ 3:3
Sezona 14/15: SEDLIŠTĚ – BANÍK 2:3, BANÍK – SEDLIŠTĚ 2:3
Sezona 15/16: BANÍK – SEDLIŠTĚ 3:1, SEDLIŠTĚ – BANÍK 0:5
Sezona 16/17: SEDLIŠTĚ – BANÍK 2:2, BANÍK – SEDLIŠTĚ 1:3
Sezona 17/18: SEDLIŠTĚ – BANÍK 1:3

Utkání 24. kola 1. A třídy skupiny B začíná na albrechtickém stadionu v neděli 20. května 17:00 hodin. Neváhejte a přijďte podpořit Baník v dalším domácím důležitém utkání o mistrovské body, uvidíte kvalitní souboj! Náš tým potřebuje v tomto těžkém utkání vaši podporu! Přijďte Baníkovcům vytvořit vítěznou kulisu v dalším domácím mistrovském utkání! Na zápas byla nominována trojice sudích Jan Beran – Patrik Smetana – Josef Fanc. Jak toto další mistrovské utkání dopadne, Vás budeme samozřejmě informovat i na našem webu a Facebook stránce.