Budeme chtít lídra potrápit a obrat jej o všechny body, říká před úvodním utkáním jara Kuba Kociolek

Už v neděli na domácí půdě rozehrají svěřenci Jaroslav Goje proti lídrovi tabulky z Dobratic jarní část soutěže, která bude čítat dohromady 13 duelů. S Kubou Kociolkem jsme probrali zimní přípravu a prvního soupeře.

Jak hodnotíš průběh zimní přípravy a jaká byla z Tvého pohledu?

Příprava byla fyzicky náročná tak jako každá zimní příprava. Jsem rád, že tuhle přípravu jsme trénovali více s míčem než obvykle.

Sobotní generálka pro vás dopadla docela dobře. S týmem z 1. B třídy (Dolní Lutyně) jste vyhráli 4:0 a nedostali ani gól.

Na zápase jsem bohužel nebyl, ale klukům se povedla na výbornou.

Z devíti přípravných zápasů jste pět vyhráli a dařilo se vám i střílet góly. Vypadá to, že tým by měl být dopředu dobře připraven, co říkáš?

No je fakt, že s góly problém nemáme snad to tak půjde i dále.

Směrem dozadu to také v posledních zápasech nevypadalo vůbec zle.

Ze začátku přípravy jsme dostávali hodně gólů, ale s postupem času se to zlepšovalo tak snad se to přesune i do mistrovských utkání.

Takřka celou přípravu se potýkáte v mužstvu se zdravotními problémy, byl to velký problém?

No je fakt, že na některé zápasy jsme se ani skoro nesešli a bylo nás přesně. Ale teď už se to stabilizovalo a snad s tím nebude problém.

Už tento víkend startuje jarní část. Jak moc se těšíš na mistrovské boje o body?

Těším se moc, hlavně na travnatý povrch, který tady máme skvělý.

V neděli před sebou máte ostrý domácí start proti lídrovi tabulky z Dobratic. S jakým cílem půjdete do tohoto prvního mistrovského jarního utkání?

Určitě budeme chtít lídra z Dobratic potrápit a obrat jej o všechny body.

Na kontě máte devatenáct bodů a držíte osmou pozici. Tabulka je však velmi vyrovnaná. S jakými ambicemi vstupujete do jarní části?

To je spíše otázka pro trenéra, ale když musím odpovědět tak nejspíše vrchní část tabulky by byla fajn.

S jakým cílem a ambicemi vstupuješ do jarní části ty?

Samozřejmě bych chtěl co nejvíce pomoct týmů a abychom nahráli co nejvíce bodů.

Na závěr. Nějaký vzkaz fanouškům?

Doufám, že nás jich přijde spousta podpořit na první zápas a snad se jim odvděčíme a vyhrajeme!

Děkuji Ti za rozhovor a za celou redakci i fanoušky přeji, ať se Ti v dresu Baníku na jaře daří.

Děkuji moc.