S Orlovou tentokrát nerozhodným výsledkem

V sobotu 10. března odehrálo mužstvo mužů Baníku předposlední přípravné utkání v rámci zimní přípravy, a to na umělé trávě v Orlové, kde se střetlo s domácím týmem FK Slavia Orlová Lutyně. Pro domácí tým bylo sobotní utkání generálkou na úvodní jarní kolo. S tímto soupeřem se Baník střetl v přípravě již podruhé a tentokrát se zrodil nerozhodný výsledek 3:3, když poločasový stav byl nerozhodný 1:1. Za Baník se prosadila po jedné trefě trojice Antonín Chumchal, Lukáš Vagner a Filip Čižmář.

FK Slavia Orlová Lutyně – FK Baník Albrechtice 3:3 (1:1)

Branky Baníku: Chumchal Antonín, Vagner Lukáš, Čižmář Filip

Poslední přípravný zápas před startem jarní části čeká na fotbalisty Baníku v sobotu 17. března, kdy se na domácí půdě utkají od 10.00 hodin s týmem TJ Sokol Dolní Lutyně. V případě příznivého počasí se toto utkání odehraje na přírodní trávě z jednoho z hřišť v areálu Baníku.