Mužstva starší a mladší přípravky mají za sebou turnaj pod názvem Bohumín Junior Cup

Bohumínský víkend zažili kluci z přípravek. V sobotu se na turnaji Bohumín Junior Cup představila přípravka starší. V neděli na téže místo zajížděla přípravka mladší.

Starší přípravka obsadila celkově čtvrté místo z osmi celků, když na perfektně zvládnutou základní skupinu, kterou vyhrála, nedokázala navázat v semifinále a v zápase o třetí místo, kdy našim klukům vždy utekly začátky zápasů. Výkony našich kluků však byly obrovským příslibem do budoucna.

V neděli si na téže místě zahrála přípravka mladší. Po trošičku prospaném začátku turnaje se kluci každým zápasem víc a víc osmělovali a viděli jsme spoustu hezkých akcí a také gólů. Nakonec naši borci obsadili 7. místo o kterém rozhodl vítězný penaltový rozstřel proti Hlučínu.

BOHUMÍN JUNIOR CUP 2018 pro kategorii U11 – starší přípravka. Konečné pořadí + nejlepší hráč družstva:
1) Unia Racziborz – Tomasz Smigowski
2) SK Zašová – Tomas Králik
3) LKS Tworkow – Dominik Popela
4) FK Baník Albrechtice – Daniel Hawlásek
5) Unia Turza Slazska – Kuba Biela

6) Silesia Lubomia – Szuba Kamil
7) FK Bospor Bohumín – Stanislav Pinkas
8) MFK Karviná – Vitoch David

Nejužitečnější borci obdrželi věcné ceny od našeho partnera – fotbalová speciálka – Sportfotbal.cz
Nejužitečnější brankář: Oscar Panek (LKS Tworkow)
Nejužitečnější hráč: Michal Rutowic (Unia Racziborz)