Železným mužem podzimu Antonín Chumchal

Přinášíme statistický přehled A – týmů Baníku, kdy ve statistickém přehledu se zaměříme na odehrané zápasy jednotlivých albrechtických fotbalistů včetně jejich minutáže. Titulem železného muže se může pyšnit útočník Antonín Chumchal, který zasáhl do všech utkání, ve kterých pouze jednou střídal.

Hned 21 fotbalistů zasáhlo do třinácti kol podzimní části 1. A třídy skupiny B. Železným mužem podzimní části je útočník Baníku Antonín Chumchal, který odehrál všechny zápasy, kdy pouze jednou střídal!

Z naší statistiky vyplývá několik zajímavostí. Jen jeden hráč zasáhl do všech utkání, a to tedy již zmiňovaný Antonín Chumchal. Šest borců nastoupilo do všech zápasů kromě jednoho – Tomáš Wojtyna, Martin Kulhánek, Marek Korzeniowski, Daniel Žyla, Miroslav Edr a Filip Čižmář. Ale pouze Antonín Chumchal odehrál všechny zápasy.

Dva fotbalisti navíc pokořili tisícovku odehraných minut – Antonín Chumchal a Tomáš Wojtyna. Před vlastními fanoušky v osmi podzimních zápasech nechyběla ani jednou pětice Antonín Chumchal, Tomáš Wojtyna, Martin Kulhánek, Marek Korzeniowski a Filip Čižmář. Ve všech utkáních na hřištích soupeřů, kterých bylo pět, pak nechybělo ani jednou tři borci – Antonín Chumchal, Daniel Žyla a Miroslav Edr.

Solidně našlápnuto k odehrání všech duelů měli také Tomáš Wojtyna a brankář David Stach. První jmenovaný chyběl v zápase ve Vendryni a poté doma, kdy se nezměnila vítězná sestava, byl jen na lavičce náhradníku. Brankář David Stach přišel do našeho týmu až po dvou kolech tudíž v prvních dvou zápasech nemohl nastoupit. Podrobnosti o všech dalších hráčích naleznete níže.

Celkem odehraných minut (max. 1170)

1164 – Chumchal Antonín, 1022 – Wojtyna Tomáš, 990 – Stach David, 916 – Vagner Lukáš, 875 – Čoček Ondřej, 713 – Kulhánek Martin, 599 – Korzeniowski Marek, 595 – Izaiáš Tomáš, 545 – Žyla Daniel, 512 – Pasz Piotr, 473 – Hovůrka Jan, 445 – Edr Miroslav, 365 – Dorozlo David, 301 – Čižmář Filip, 287 – Marcol Petr, 250 – Lojek Jakub, 215 – Věčorek Aleš, 180 – Mato Ondřej, 47 – Goj Jaroslav, 41 – Kociolek Jakub, 38 – Kociolek Jan.

Celkem odehraných zápasů (max. 13)

13 – Chumchal Antonín, 12 – Wojtyna Tomáš, Kulhánek Martin, Korzeniowski Marek, Žyla Daniel, Edr Miroslav, Čižmář Filip, 11 – Stach David, Vagner Lukáš, Čoček Ondřej, Izaiáš Tomáš, Pasz Piotr, 10 – Lojek Jakub, 8 – Marcol Petr, 6 – Hovůrka Jan, 5 – Dorozlo David, Věčorek Aleš, 4 – Goj Jaroslav, 2 – Mato Ondřej, Kociolek Jakub, 1 – Kociolek Jan.

Celkem odehraných zápasů doma (max. 8)

8 – Chumchal Antonín, Wojtyna Tomáš, Kulhánek Martin, Korzeniowski Marek, Čižmář Filip, 7 – Stach David, Vagner Lukáš, Čoček Ondřej, Izaiáš Tomáš, Žyla Daniel, Pasz Piotr, Edr Miroslav, Lojek Jakub, 5 – Marcol Petr, 4 – Věčorek Aleš, 3 – Hovůrka Jan, Dorozlo David, 3 – Goj Jaroslav, 1 – Mato Ondřej, Kociolek Jakub, Kociolek Jan.

Celkem odehraných zápasů venku (max. 5)

5 – Chumchal Antonín, Žyla Daniel, Edr Miroslav, 4 – Wojtyna Tomáš, Stach David, Vagner Lukáš, Čoček Ondřej, Kulhánek Martin, Korzeniowski Marek, Izaiáš Tomáš, Pasz Piotr, Čižmář Filip, 3 – Hovůrka Jan, Marcol Petr, Lojek Jakub, 2 – Dorozlo David, 1 – Věčorek Aleš, Mato Ondřej, Goj Jaroslav, Kociolek Jakub.