Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/fkbanikalbrechtice.cz/www.fkbanikalbrechtice.cz/wp-includes/post-template.php on line 284
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Zemřel Dušan Zbončák

Čest jeho památce!

Zemřel Dušan Zbončák

S hlubokým zármutkem oznamujeme všem přátelům, známým a fotbalovým kamarádům, že v sobotu 15. července v odpoledních hodinách ve věku nedožitých 70 let odešel do fotbalového nebe bývalý vynikající ofenzivní hráč a později také trenér Dušan Zbončák. Klub FK Baník Albrechtice vyjadřuje upřímnou soustrast rodině a všem pozůstalým. Čest jeho památce.

Dušan Zbončák u nás působil jako trenér v letech 1993 – 1995 a v tomto období dotáhl náš tým k postupu do divize. Poté trénoval naše mužstvo mužů ještě v roce 2005. K fotbalu přivedl i oba syny, Martina a Petra. I oni si zahráli dospělý fotbal, slavnější Martin to dokonce dotáhl do nejvyšší soutěže.

Čest jeho památce!

Poslední rozloučení se uskuteční ve čtvrtek 20. července v 15 hodin v obřadní síni vedle kostela sv. Alberta – Hřbitovní ulice v Třinci.

Kádr Válcoven plechu Frýdek-Místek posílil v zimě 1976 Dušan Zbončák (v tmavém)