shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Áčko zná plán letní přípravy

Plán letní přípravy

Áčko zná plán letní přípravy

Fotbalové volno se pomalu, ale jistě, blíží ke svému konci. Několik posledních dnů před začátkem letní přípravy A týmu Baníku Vás seznámíme s jejím programem.

Dovolená končí albrechtickým fotbalistům v pondělí 17. července, kdy se budou hlásit k prvnímu tréninku letní přípravy, ve které se budou připravovat na nový ročník 2017/2018. Moc času na velké rozkoukávání fotbalisté Albrechtic v přípravě mít nebudou, jelikož první kolo 1.A třídy čeká Baníkovce již v neděli 13. srpna, kdy se představí na domácí půdě ve velkém derby se Stonavou a tomu je také přizpůsobena příprava.

Fanoušci Baníku mají sedm příležitosti, jak vidět své oblíbené hráče na hřišti při přípravném utkání, o čemž se můžete přesvědčit níže v rozpise přípravných utkání. Podotýkáme, že v plánu může a pravděpodobně bude docházet k drobným změnám, proto pro nejnovější informace sledujte naše stránky.

Program letní přípravy:

Pondělí 17.7. / Zahájení letní přípravy

Sobota 22.7. / FK Baník Albrechtice – TJ Depos Horní Suchá (Albrechtice, 10:00)

Středa 26.7. / FK Baník Albrechtice – SK Dětmarovice (Albrechtice, 17:00)

Pátek 28.7. / FK Baník Albrechtice – FK Český Těšín (Albrechtice, 17:30)

Středa 2.8. / FK Baník Albrechtice – MFK Havířov U19  (Albrechtice, 17:00)

Sobota 5.8. / Turnaj TJ Havířov – Dolní Datyně

Poznámka: Program přípravy nemusí být definitivní. Soupeři, časy a termíny se mohou změnit. O případných změnách budeme ihned informovat.

Komentáře