Rozhodly pokutové kopy, TJ Bystřice – Baník Albrechtice 3:1

Nedělní utkání bodový zisk nepřineslo. Albrechtičtí prohráli na hřišti v Bystřici. Zápas rozhodly hlavně dva proměněné pokutové kopy domácích, kteří zvítězili výsledkem 3:1. Baník tak podruhé za sebou nebodoval, a to může vše napravit v dalším utkání, kdy se doma střetne v neděli 4. června s týmem Raškovic. Jedinou branku v Bystřici zaznamenal za Baník Petr Kubiena.

TJ Bystřice – FK Baník Albrechtice 3:1 (2:0)

Branky: 34. Buryan Filip z pok. kopu, 44. Zabystrzan Adam, 79. Liberda Aleš z pok. kopu – 67. Kubiena Petr, ŽK: 57. Žyla Daniel, 79. Vagner Lukáš, 83. Přeček Ondřej, 88. Kubiena Petr, Rozhodčí: Kotas Adam – Machala Petr, Perniš Luboš, Počet diváků: 82

TJ Bystřice: Galusik – Marosz (74. Rusz), Martinčík I., Králíček, Krátký – Zabystrzan, Kantor (46. Baron), Opluštil (82. Gajdzica), Buryan, Pilch (64. Heczko) – Badura (74. Liberda). Trenér: Černek Zdeněk

FK Baník Albrechtice: Gradek – Žyla D., Hovůrka, Zielonka, Přeček – Kubiena, Cileček, Žyla M., Vagner (88. Křístek) – Chumchal, Hruška (46. Porembski). Trenér: Taussig Robert

Trenér Robert Taussig: „Do dnešního zápasu jsme opět vstoupili v kombinované sestavě sužované zraněními a nemoci. I když jsme tahali za kratší konec, byli jsme to mi, kdo měl první obrovskou šanci. Opět jako v poslední době bez proměnění. Chyběl nám důraz, kreativita. Do vedení jsme pustili domácí úplně zbytečnou penaltou. Druhý gól při propadnutí v obraně jsme dostali s hvizdem rozhodčího. Do druhého poločasu jsme malinko přeskupili řady. Byli víc na balónu a po krásné brejkové akci snížili. Rodilí se další pološance, ale se špatným konečným řešením. Domácí rozhodli zápas další penaltou po ruce, avšak stejnou ruku domácích nám rozhodčí upřel. I po zlepšeném výkonu v druhé půli opět odcházíme poražení. Musíme se zlepšit ve všech směrech.“