Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů čeká další náročný týden. Nejdříve je čeká ve středu krajský pohár na hřišti mužstva Vendryně a poté nedělní utkání doma s Dobrou. Starší a mladší žáci hrají doma s Petřvaldem u Karviné. Starší přípravka čeká utkání na hřišti Gascontrolu Havířov. Mladší přípravka doma přivítá Horní Žukov. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Středa 25. května 17:00 (Vendryně): TJ Vendryně – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 29. května 17:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Muži A) – TJ Sokol Dobrá

Sobota 28. května 9:00 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – TJ Petřvald u Karviné

Sobota 28. května 10:45 (Areál FK Baník Albrechtice): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – TJ Petřvald u Karviné