Před televizními kamerami porážka, Finstal Lučina – Baník Albrechtice 4:2

Poprvé v historii v přímém přenosu České televize se představil Baník. A k tomu výborné počasí, výborná atmosféra, velmi početná návštěva. To vše bylo k vidění v televizním utkání České televize v rámci projektu Můj Fotbal v nedělním odpoledni v rámci 13. kola 1. A třídy skupiny B mezi domácí Finstal Lučinou a Baníkem Albrechtice. V prvním poločase viděli diváci dva góly. Za domácí se prosadil v 16. minutě Kamil Tomíček a za Baník ve 44. minutě vyrovnal Antonín Chumchal. První poločas tak skončil nerozhodným výsledkem 1:1. Ve druhém poločase se ke smůle Baníku dostal domácí tým do vedení 4:1. Za Baník již dokázal jen korigovat na konečných 4:2 v 83. minutě Michal Kvapil. Baník tak v historický prvním utkání před kamerami České televize na stanici ČT Sport prohrál výsledkem 4:2. Je třeba dodat, že Baník nebyl horším týmem než domácí, ale domácí byli efektivnější v zakončení. Můžeme i dodat, že toto utkání na stanici ČT Sport v živém přenosu sledovalo více lidí, jak páteční ligové utkání Jablonec – Teplice, což je určitě potěšující. Děkujeme, že jsme se mohli zúčastnit tohoto projektu.

Finstal Lučina – FK Baník Albrechtice 4:2 (1:1)

Branky: 16. a 48. Tomíček Kamil, 56. Kalmus Robin, 65. Chlebek Michal – 44. Chumchal Antonín, 83. Kvapil Michal, ŽK: 53. Tomíček Radek, 90. Bubík Miroslav – 13. Klus Jindřich, 67. Wojciechowski Seweryn, Rozhodčí: Šafrán Daniel – Levinger Milan, Šujan Stanislav, Počet diváků: 821

Finstal Lučina: Filipec – Tomíček R., Kohut M., Goroš, Karkoška (62. Majer) – Bártek (53. Kalmus), Mokryš (86. Kohut L.), García (72. Bubík), Chlebek – Tomíček K., Myšinský L.. Trenér: Chlebek Michal

FK Baník Albrechtice: Laurenčík – Žyla D. (74. Hogh), Kociolek Jakub (39. Hovůrka), Wojciechowski, Izaiáš (59. Vagner, 83. Smiga) – Vondrus (59. Antonín), Dorozlo, Kvapil, Klus, Kubiena – Chumchal. Trenér: Nešpor Radek