Charitativní turnaj pro Filípka splnil to co měl

I když nevyšlo vše podle představ, tak jak by si to všichni přáli, tak tento den splnil to co měl. Děkujeme všem za organizaci, našemu mužstvu a FK Těrlicko 1959 a všem sponzorům, kteří i v téhle době podpořili akci pro dobrou věc pro malého bojovníka Filípka.

Zde převzatý článek z Facebookové stránky – Filípkova cesta za štěstím-SMA1

publikováno dne 5. července v 18:11

Hezký sváteční den všem. Chceme moc poděkovat všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na dnešní akci pro Filípka.

Bohužel se stalo, že z 8 přihlášených a potvrzených týmů se nakonec dneska do areálu FK Baník Albrechtice dostavili pouze dva týmy. Jsme rádi, že to pořadatele v čele s Markem Chmielem, jeho taťkou Marianem a Tomášem Herdou nevzdali a i přes nepřízeň osudu se zahrál krásný zápas mezi domácími Albrechticemi a hostujícím týmem z Těrlicka 1959, kterým děkujeme, že i v tomto čase se dostavili. Výsledek vůbec nehraje roli.

Po zápase se ještě udělala soutěž o penaltového krále, kdy nejlepším brankářem se stal David Holec z Těrlicka a titul nejlepšího střelce si odnesl hráč Albrechtic Kryštof Ličák.

V rámci vyhlášení nám bylo od jednoho ze sponzorů předáno autíčko, které si Filípek hned zamiloval, jak se dá vidět i na přiložených fotografiích z dnešního dne.

Rovněž patří i díky všem sponzorům, kteří vybrali celkovou částku v minimální hodnotě 35.000,-Kč a moc za vše děkujeme. Zároveň na závěr i patří díky všem, kteří v místním bufetu přispěli do kasičky, kde bude možné přispívat až do konce srpna.

Byl to moc krásný den, všem, kteří se zapojili patří veliké DÍKY.