Lukáš Hawlasek novým trenérem FK Baník Albrechtice

Do nové sezóny vstoupí albrechtičtí fotbalisté s novým trenérem. Mužem, který bude šéfovat po Milanovi Procházkovi na lavičce A týmu Baníku Albrechtic, bude Lukáš Hawlasek. Nový lodivod Albrechtické kabiny velmi dobře zná zdejší prostředí, jelikož na starost má i jako šéftrenér mládež Baníku, což by měla být pro nového kouče velká výhoda.

Jak již bylo zmíněno výše, tak novým trenérem do nové sezóny albrechtického Baníku je všem lidem, kteří se starají nebo sledují Albrechtický fotbal známý Lukáš Hawlasek, který převzal tak žezlo po odvolaném Milanovi Procházkovi. Nový lodivod Baníku si vybral za asistenta brankáře Břetislava Gradka, který bude tak hrajícím asistentem. Pozici vedoucího mužstva bude nadále vykonávat Robert Taussig a pozice zdravotníka, maséra a kustoda v jedné osobě, a to Marka Chmiela zůstává nezměněná.

Nový trenér FK Baník Albrechtice se poprvé se svými svěřenci potká na startu letní přípravy, která začne v úterý 16. července. O čtyři týdny později (víkend 10. a 11. srpna) se už rozběhne nový soutěžní ročník 1.A třídy.

Během několika dní přineseme na našich webových stránkách rozhovor s novým lodivodem Albrechtic Lukášem Hawlaskem.